Biżuteria w filmach

Biżuteria to nie tylko ładna błyskotka, ale również przedmiot, który może znacznie odmienić bieg wydarzeń. Świadczy o tym, chociażby fakt, w jak wielu ważnych filmach biżuteria odgrywała niebagatelną rolę. Na pierwszy plan więcej »

Biżuteria na wielkie wyjście

Piękny wygląd dla wielu kobiet jest bardzo ważny, zwłaszcza gdy zbliża się okazja do strojenia się. Kupowanie nowej sukienki oraz butów to jednak tylko część przygotowań, kolejna polega na dobraniu odpowiednich dodatków. więcej »

Hit czy kicz

O ile noszenie srebra czy złota chyba nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie dodawało strojom szyku i elegancji, o tyle sztuczna biżuteria wzbudza znacznie więcej kontrowersji. Od lat trwają spory więcej »

 

Blogowe inspiracje

Blogi internetowe zdają się mnożyć z dnia na dzień, niemal każda nastolatka może pochwalić się posiadaniem jednego z nich. Podczas gdy jedni wylewają na nich swoje żale, inni chwalą się szczęśliwą miłością bądź promują swoich idoli. Na przestrzeni ostatnich miesięcy coraz popularniejsze stają się również blogi poświęcone modzie, na których to dziewczęta w różnym wieku prezentują swoje mniej i bardziej wymyślne stylizacje. Nawet najlepiej dobrane ubrania muszą być jednak ozdobione wymyślną biżuterią, z tego też względu powstają także osobne strony na temat tego jak trafnie dobierać dodatki. Większość właścicielek pisze o swoich gustach, o tym co je inspiruje i gdzie poszukują nowych zdobyczy. Takie blogi to doskonała okazja dla reklamodawców do pozyskania nowych klientów, bowiem dziewczyny, których strony cieszą się dużą poczytnością mają niemały wpływ na swoje czytelniczki. Pocztą pantoflową najłatwiej jest rozreklamować nowy produkt, z tego też względu niektóre z bloggerek dostają darmowe próbki czy to kosmetyków czy to biżuterii do zareklamowania na swoich stronach. Dla nich to darmowe dodatki, dla producenta okazja do pokazania się szerszemu gronu. Właśnie w taki sposób promuje się biżuterię ręcznie robioną, młode artystki nie mają bowiem zbyt wielu sposobów na dotarcie do klienta. Proponując niewielkie zniżki czytelniczkom bloga sprawiają, że nie tylko wchodzą one na portal z biżuterią, ale również poszukują na nim czegoś dla siebie. Aby prowadzić bloga o biżuterii wcale nie trzeba posiadać pokaźnej kolekcji własnych dodatków, wystarczy tylko wykazać się pomysłowością. Większość dziewczyn wyszukuje pomysłów w Internecie i najzwyczajniej dzieli się nimi, informując z jakiego źródła pochodzą. Przeglądanie kolorowych czasopism i stron modowych jest dość czasochłonne, z tego też względu dość wygodne wydaje się korzystanie z tego, co udało znaleźć się innym. Z drugiej jednak strony dziewczyny, które prezentują własne stylizacje o wiele szybciej jednoczą sobie stałych czytelników.