Biżuteria w filmach

Biżuteria to nie tylko ładna błyskotka, ale również przedmiot, który może znacznie odmienić bieg wydarzeń. Świadczy o tym, chociażby fakt, w jak wielu ważnych filmach biżuteria odgrywała niebagatelną rolę. Na pierwszy plan więcej »

Biżuteria na wielkie wyjście

Piękny wygląd dla wielu kobiet jest bardzo ważny, zwłaszcza gdy zbliża się okazja do strojenia się. Kupowanie nowej sukienki oraz butów to jednak tylko część przygotowań, kolejna polega na dobraniu odpowiednich dodatków. więcej »

Hit czy kicz

O ile noszenie srebra czy złota chyba nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie dodawało strojom szyku i elegancji, o tyle sztuczna biżuteria wzbudza znacznie więcej kontrowersji. Od lat trwają spory więcej »

 

Kolekcja zawieszek

Kolekcja zawieszek Srebrna bransoletka do gromadzenia zawieszek to jeden z najnowszych hitów mody, popularny zwłaszcza wśród młodych dziewczyn. Chociaż bransoletka wypełniona zawieszkami prezentuje się bardzo okazale, to bez nich nie jest zbyt ciekawa. Składa się po prostu z ogniw o dość szerokich oczkach, które splecione wokół ręki czekają na pojawienie się ciekawych towarzyszy. Cena takiej bransoletki może nie wydawać się zbyt wygórowana, niemniej jednak kiedy dodamy to tego koszt zakupienia kilku zawieszek może okazać się, że wyjdzie nam z tego całkiem pokaźna suma. Zawieszki mają przeróżne kształty, niektóre z nich to proste kwiatki czy serduszka, inne to urocze zwierzątka takie jak chociażby pingwiny czy delfiny. Wprawdzie w sieciowych sklepach jubilerskich dostępna jest pewna ograniczona gama produktów, niemniej jednak ze względu na dużą popularność zawieszek w Internecie można zamówić całą plejadę ciekawych okazów, warto zatem porozglądać się za nimi w wolnej chwili. Zawsze można pokusić się również o wygrawerowanie na odwrocie zawieszki okazji, z jakiej została zakupiona. Warto bowiem pamiętać o tym, że kupowanie zawieszek to doskonały pomysł na prezent, zwłaszcza jeśli właścicielka nie ma ich zbyt wiele. Kiedy na przykład pierwsza zawieszka znalazła się na bransoletce w dniu osiemnastych urodzin solenizantki kolejną można zakupić w dniu ukończenia liceum czy też z okazji przyjęcia na studia. Wygrawerowanie daty i okazji na zawieszce doskonale upamiętni ważne życiowe okazje i sprawi, że obdarowana osoba zawsze będzie miała nas przy sobie. Warto wspomnieć również o tym, że ostatnimi czasy obok bransoletek na zawieszki popularne stały się również takie, dzięki którym można gromadzić kulki wysadzane kolorowymi kamieniami. Są one bardzo stylowe, a taka bransoletka może zostać wykorzystywana przy wielu okazjach. Bransoletki na zawieszki można kupić również w sklepach ze sztuczną biżuterią, przy czym zwykle mają już one przyczepioną całą kolekcję kolorowych zawieszek i nie dają takiej frajdy ze zbierania nowych gadżetów.